Ordinační doba

Pondělí07.00 – 12.00 hod12.30 – 16.00 hod
16.00 – 20.00 hod MUDr. J. Vašinka, FEBU
Úterý07.00 – 12.00 hod12.30 – 14.30 hod
Středa09.00 – 12.00 hod12.30 – 15.00 hod
Čtvrtek 07.00 – 12.00 hod12.30 – 14.30 hod
Pátek08.00 – 10.00 hod

Objednání termínu vyšetření na tel.: 515 264 448, 777 221 859

Telefony jsou funkční jen ordinační době. Mimo ordinační dobu není zdravotní sestra přítomna. V ordinační době se sestra může věnovat i jiným pacientům a nemůže se věnovat přímo Vám, zkuste tedy zavolat za chvíli.

Ambulance je smluvním zdravotnickým zařízením všech zdravotních pojišťoven. Všechna standardní péče je hrazena z veřejného zdravotního pojištění. Na první návštěvu si vezměte průkaz pojištěnce, doporučení od lékaře (pokud je máte) a soupis léků, které užíváte. Cizí pojištěnci - (jedná se např. o české pracovníky, bydlící v ČR a pracující v zahraničí (Rakousku), i o jejich nezaopatřené rodinné příslušníky - děti) si připraví Potvrzení o registraci nebo průkaz EHIC

Pořadí pacientů určuje lékař

Přednost mají akutní stavy ( nemocní s krvácením, bolestmi, teplotou a dalšími zdravotními komplikacemi), malé děti a pacienti přivezení sanitkou. Přijměte, prosím, omluvu, pokud není z provozních důvodů zcela přesně dodržen čas Vašeho objednání. Každý z Vás může někdy potřebovat péči delší jak stanovený standard. Na většinu vyšetření přicházejte, prosím, s plným močovým měchýřem. Vzhledem k tomu, že nechceme aby pacienti trávili dlouhé hodiny čekáním na ošetření v čekárně, objednáváme pacienty na přesnou dobu. V případě, že se k vyšetření objednáte, prosíme Vás o dodržení termínu a pokud se nemůžete k vyšetření v domluveném termínu dostavit sdělte nám tuto skutečnost co nejdříve. Umožníte tak vyšetření dalším pacientům.
Děkujeme

%?UTF-8?Q?Upozornění: Co nejdříve opravt%?UTF-8?Q?e nastavení poštovního klienta %?UTF-8?Q?/ Warning: Fix your email client settings as soon as possible

 
logo
Sledujte nás: Facebook Twitter Blog
ikona Stále využíváte služby staré platformy
 
Vážená zákaznice, vážený zákazníku,
 
během technické kontroly jsme zjistili, že poštovní klient připojený k Vaší schránce hlaska@kania.info stále využívá servery protokolů imap na staré platformě. Změnit nastavení poštovního klienta můžete například pomocí tohoto návodu.
Využití serverů je souhrnné za posledních 24 hodin. Pokud jste servery během této doby změnili, můžete tuto informaci považovat za bezpředmětnou.
Prosíme, abyste si služby co nejdříve přenastavili na novou platformu a zabránili tak jejich výpadku. Potřebujete-li s nastavením poradit, můžete obrátit na naši zákaznickou podporu.
 
Tým Active24
 
ikona You are still using old platform services
 
Dear customer,
 
during a technical check, we found out that email client connected to your mailbox hlaska@kania.info is still using servers of imap protocols on the old platform. You can change the settings of the mailbox client with the help of this tutorial.
The mailbox usage was checked in the past 24 hours. If you have changed the servers during that time frame, you can disregard this information.
Please set up your services to the new platform as soon as possible in order to avoid a service outage. If you need help with the setup, you can contact our customer support.
 
Team Active24
 
 
phone+420 234 262 000 mailhelpdesk@active24.cz webfaq.active24.com/cz/ web centrumcustomer.active24.com